Kdo jsme?

Jak je již zmíněno v názvu, jsme nadační fond s mnohaletou zkušeností v oblasti poskytování pomoci lidem v dluhové pasti. Disponujeme tedy skutečně širokým spektrem zkušeností a znalostí, které by Vám měli pomoci ve většině případů se získáním oddlužení.

Je důležité zmínit, že za tuto pomoc si náš nadační fond neúčtuje žádné jednorázové horentní sumy, či poplatky předem. 

V našem fondu dbáme především na spokojenost klienta, poctivý přístup a rychlost jednání. Těší nás pokud našim klientům pomůžeme úspěšně zvládnout těžké životní kroky, či období a ti pak mohou opět žít šťastnější život. Nezřídka se pak stává, že nám tito klienti zanechávají děkovné vzkazy, popřípadě kladná hodnocení na našich stránkách, ostatně se můžete přesvědčit sami buď zde na naší hlavní stránce nebo na našem Facebooku v sekci hodnocení, kde se nachází mnoho pozitivních komentářů od lidí, kterým jsme skutečně pomohli.

Z naší kanceláře v Brně jsme schopni vyřídit požadavky našich klientů odkudkoliv z území České republiky. Neváhejte nás tedy kontaktovat, nebo nám pouze zanechte kontakt na Vás a my se vám již v nejbližší možné době ozveme.

Náš tým

V našem týmu s Vámi spolupracují a komunikují především naše operátorky. Jejich zkušenosti, vstřícný přístup a svědomitá péče, se kterou věnují každému klientovi individuálně z nich činí opravdové profesionálky ve svém oboru. Jejich role je v celém procesu vskutku klíčová a jsou to právě jejich znalosti, kterými zajišťují bezchybné fungování klientské péče v našem fondu.

Jsou připraveny na všechny případy a dotazy, se kterými se na ně můžete obrátit a to buď na naší bezplatné telefonní lince +420 800 400 430 nebo můžete napsat na našem Facebooku a to vždy od pondělí do pátku mezi 8:00 až 16:30.

Nemusíte se ničeho bát naše operátorky jsou při každém kontaktu s klientem velmi přívětivé a pokaždé se snaží o klientovu maximální spokojenost. Za jediný den si pak stihnou vyslechnout příběhy a situace desítek klientů, kteří náš nadační fond kontaktují. Všem z nich se pak snaží pomoci co nejvíce to pro danou situaci jde. Na vše pak ještě dohlíží vedoucí celé kanceláře, která koordinuje práci tak, aby byl zajištěn hladký průběh celého procesu a žádný klient nezůstal bez pomoci.

Nyní si již můžete udělat lepší obrázek o tom kdo stojí na druhé straně obrazovky, či telefonu a proto se nemusíte bát nás kontaktovat. Jsme také jenom lidé, kteří však rádi pomáhají ostatním žít šťastnější život.​ V našem fondu je totiž nabízena pomoc všem, kteří o ní u nás požádají.

Členové našeho týmu.

Lucie Voráčová

operátorka

Lucie Košťálová

operátorka

Neváhejte nás kontaktovat.

Rádi Vám pomůžeme od dluhů, stačí zavolat, či vyplnit náš formulář.